BAZAAREK v podzimním termínu opět podpoří Společnost DUHA

V sobotu 14. 10. 2023 si udělejte čas na výlet do Kolovrat!

 

 

Co vás čeká? Je to akce, na které se nejen recykluje oblečení ale i pomáhá. Spousta krásného oblečení visí od rána na štendrech a čeká na první návštěvníky a zahájení už v 10 hodin ráno. Vyplatí se vyrazit včas, ulovit krásné kousky a pomáhat. Protože část výtěžku jde na podporu Společnosti DUHA. I my, ze Společnosti DUHA, budeme na místě a těšíme se na setkání s vámi!

 

Jako by to bylo včera, když jsme na jarním BAZAARKU (duben 2023) přebírali od stylistky Ireny Vokrojové (Outfitmania) dar v rekordní výši 27 000 Kč! Už 5 let spolupráce nás pojí s touto krásnou akcí. Kromě této důležité podpory sleduje Irena Vokrojová Společnost DUHA i jako členka správní rady. A když jsme u čísel, za pět let spolupráce se vybralo krásných 103 000 Kč a překonali se jarní cíl náš i organizátorky akce.

 

 

Hezkou atmosféru akce dotváří i Vinotéka U Zvoničky, která nabízí dobré víno, kávu a lahodné občerstvení. Můžete si užít krásný výletní den spojený s podporou dobré věci a labužnickými zážitky. Podívejte se přímo na blog organizátorky Ireny Vokrojové a odhalte, co se chystá.

 

 

O historii naší spolupráce se dozvíte v článku Natálie Debnárové na našem blogu. Tehdy se k vzájemnému propojení vyjádřila Irena Vokrojová takto:

 

„Osobně si myslím, že každý z nás by měl část své životní energie věnovat nezištné podpoře. Já se snažím svou prací klientům pomáhat nalézat osobitý styl, který je činní silnějšími a spokojenějšími. To myslím, že máme se Společností DUHA podobné. I proto mi naše spojení připadá přirozené,“ říká Irena Vokrojová. „A také mám pocit, že podporovat děti nebo zvířátka je určitě líbivější a chytlavější. Podobně jako styling štíhlých modelek do časopisů. Ale mně baví reálné ženy, kterým se pod mými rukami mění osudy. A právě proto jsem si vybrala DUHU, která si stejně jako já vytyčila méně sexy, ale o to pro život zásadnější cestu,“ vysvětluje své rozhodnutí propojit tyto dva na první pohled odlišné projekty.

 

Představu o atmosféře akce si můžete udělat i nahlédnutím do fotogalerie.

 

Nenechte si ujít BAZAAREK 14. října 2023, 10.00 až 16.00
Vinotéka u Zvoničky v Kolovratech

 

Těší se na vás Společnost DUHA a Irena Vokrojová, už krásně podzimně vyladěná a naladěná!

 

Irena Vokrojová, Outfitmania, organizátorka Bazaarku a členka správní rady Společnosti DUHA