V médiích - 16. 11. 2022

Ženy s.r.o. představuje Evu Brožovou

Všechny V médiích

V rubrice inspirativní ženy je právě teď ke čtení

 

Redaktorka webového portálu Ženy s.r.o. Kristýna Solničková vedla rozhovor s ředitelkou Evou Brožovou. Dozvíte se, jaké to bylo vést Společnost DUHA celých 25 let, co bylo nejtěžší a co jí naopak přinášelo radost. Kdo byl v průběhu těch let pro ni nejdůležitější a co přeje nové ředitelce Míše. Není náhodou, že rozhovor je zařazen do rubriky Inspirativní ženy, i nás ve Společnosti DUHA ředitelka Eva Brožová inspirovala a vedla svými zkušenostmi, podněty a respektem k lidem s mentálním znevýhodněním ke stále se zlepšujícím službám pro naše klienty.

 

Věříme, že celý článek inspiruje i Vás a poznáte díky ředitelce Evě Brožové opět o něco více i Společnost DUHA.

 

Přejeme hezké čtení.

 

Rozhovor má krásný název – Duha představuje pro Evu Brožovou most mezi námi a lidmi, kteří jsou maličko jiní, více zde: Ženy s. r. o. představuje Evu Brožovou

 

A můžete se brzy těšit na další příběhy a vzpomínání Evy Brožové na historii DUHY a její život v DUZE, protože brzy zveřejníme na našich webových stránkách publikaci Eldorádo 2 – 30 let putování ke svobodnému životu. Jak název napovídá, publikace vyšla letos, kdy Společnost DUHA slaví 30 let od svého vzniku.

 

Sledujte nás i na sociálních sítích a nic Vám neunikne. Buďte s DUHOU.

Všechny V médiích