Projekt Novoročenky aneb připojit se k dárcům můžete i VY :-)

Projektu Novoročenky, které pomáhají se daří díky věrným dárcům! Ještě stále se můžete do projektu zapojit i Vy! Každý dárce je vítán.

Máte-li čas a chuť, přijďte ve středu 9.11.2022 mezi 17-20 hodinou do sídla Společnosti DUHA na Fügnerovo náměsí 5, Praha 2. Uvidíte výběr obrazů, dozvíte se více o Společnosti DUHA, setkáte se s ředitelkou Evou Brožovou a manažerkou projektu Margitou Losovou, malé pohoštění je nachystáno 🙂 .

Přidejte se ke 23 dárcům (individuálním i firmám), které už mají originální PF 23 vytvořené z obrazu namalovaného klientem Společnosti DUHA přichystané!! Zapojili se do našeho projektu Novoročenky, které pomáhají a Společnosti DUHA na její rozvoj věnovali k dnešku celkem 165 000 Kč.

Projekt, který pomáhá už 10 let získal pro rozvoj Společnosti DUHA a pomoc jejích klientů už téměř 2 500 000 Kč!

Máte-li chuť smysluplně pomáhat, je tato nabídka právě pro Vás a je pro realizaci ta pravá chvíle – vytvoříme pro Vás jedinečné PF23. A Vy svým darem podpoříte Společnost DUHA, která letos slaví 30 let!

Stačí si vybrat obraz na webu Novoročenky, které pomáhají a poslat dar Společnosti DUHA podle kategorie, ve které si svůj obraz vyberete. Pak se už můžete těšit na svoje originální PF23 a obraz, který Vám pak může zdobit zdi obýváku.

Jubilejní 10. ročník je v plném proudu, ale mnoho krásných obrazů je ještě ve virtuálním katalogu a čeká na Vás. Věřte, že naši malíři pečlivě sledují, jestli i jejich obraz najde svého dárce. Je to krásné propojení kreativity klientů Společnosti DUHA a Vaší pomoci!

Do projektu se letos zapojilo 11 malířů – klientů Společnosti DUHA, tvořili obrazy s radostí a teď ji chtějí předat Vám a Vy je můžete svým darem podpořit.

Přesvědčte se o tom, že pomáhat touto cestou je skvělé. Svým darem pomůžete každoročně rozvíjet služby Chráněné bydlení a Centrum denních služeb. Děkujeme všem!

Děkujeme všem dárcům!
Tady jsou jména dárců v projektu Novoročenky, které pomáhají.
Individuální dárci a firmy, které podporují 10. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají jsou: Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, BILSTEIN CEE a.s., Dagmar a Jan Klugerovi a TOP SERVIS POJIŠTĚNÍ s.r.o., Digi Office, s.r.o., KUHN-BOHEMIA a.s., Jolana Nováková, PaedDr. Pavla Žákovská, Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., IKEP s.r.o., Kühnův smíšený sbor, MV Technik, s.r.o., ORBIT s.r.o., Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, Mgr. Radek Vachtl, ABO valve, s.r.o., Lékárna Dolní Bousov s.r.o., IRON MOUNTAIN Česká republika s.r.o., Econet openfunding s.r.o., Alice Čermáková, ALFA PROFI s.r.o., KD TRANS s.r.o., TRANSPORTSERVIS a.s., Karolina a Robert Hughes

Celým procesem Vás provede manažerka projektu Margita Losová. S dotazy se obraťte s důvěrou na ní: losova@spolecnostduha.cz