ŠTĚDRÉ ÚTERÝ JE OPĚT TADY, přidejte se ke štědrosti

Štědré úterý je opět tady a Vy můžete podpořit naše seniory se znevýhodněním

Společnost DUHA se připojuje ke svátku štědrosti GIVING TUESDAY svojí výzvou. Zapojíte-li se do ní, pomůžete zase o něco zlepšit život seniorů s mentálním znevýhodněním ve Společnosti DUHA.

Společnost DUHA podporuje dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v tom, aby mohli žít zcela běžný život, nejlépe v místě, které je i jejich domovem, a to ve všech situacích, těch radostných, ale i těch, které jsou pro ně náročnější. Tím může být například zhoršení zdravotního stavu.

Pomozte seniorům s mentálním znevýhodněním zůstat doma i v pro ně náročných situacích a zapojte se do naší výzvy přímo na stránkách Giving Tuesday.

Nebo navštivte náš projekt na Darujme.cz – Podpora Společnosti DUHA, z.ú. | Darujme.cz

Máme velký počet klientů v seniorském věku. Často dostáváme do situací, kdy potřebujeme flexibilně a rychle reagovat. Musíme navýšit a zajistit mimořádnou asistenci, posílit denní i noční služby a doprovody ve chvíli, kdy to náš klient nečekaně potřebuje. Seniorský věk mimořádných situací přináší mnoho. Ne vše lze pokrýt z běžných zdrojů financování.

Situace je nyní aktuální u 4 klientů v seniorském věku, u kterých dochází ke zhoršování zdravotního stavu a my chceme být připraveni pomoci tak, aby klient mohl zůstat v prostředí, které je jeho domovem. Myslíme si, že domov je místo, ve kterém by naši klienti měli setrvat co nejdéle, obzvláště v pro ně těžkých a náročných situacích.
Pojďte nám v tom pomoci. Giving Tuesday je den, kdy se můžeme my ve Společnosti DUHA – klienti i zaměstnanci – dozvědět, že podporujete a souzníte s našimi vizemi. Děkujeme.

SENIOŘI S MENTÁLNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM POTŘEBUJÍ PÉČI DOMA, CO NEJDÉLE JE TO MOŽNÉ.

Podpořte nás na GIVING TUESDAY JIŽ NYNÍ. Děkujeme.

Výzva zůstane otevřená i na Darujme .cz – Podpora Společnosti DUHA, z.ú. | Darujme.cz

DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM!