Poslechněte si reportáž o projektu Novoročenky pomáhají

Reportáž Českého rozhlasu vás zve do Galerie Duhovka

I tady vznikají obrazy pro projekt Novoročenky pomáhají, o kterých jsme si s redaktorkou Českého rozhlasu Jolanou Novákovou povídaly. V reportáži jsme projekt posluchačům představily a pozvaly je i na výstavu obrazů do Novoměstské radnice.

Nejraději bych posluchače seznámila se všemi dvaceti autory projektu, to mi však časomíra neumožnila. Zaznělo pár slov o autorce Kateřině Nedbalové, která je se svými stále krásnějšími obrazy u projektu od jeho začátku, a o Radimu Hostomském, autorovi s řadou krásných obrazů v katalogu.

Redaktorka Jolana Nováková kromě obrazů obdivovala i drobné rukodělné práce, které v Centru denních služeb klienti tvoří, například podtácky pod nápoje, šperky a plátěné tašky.

Ale zpět k reportáži. Vysílala se na Regionu Praha a Středočeský kraj. Vy si ji ze záznamu poslechněte na webu Českého rozhlasu a přečíst si zde můžete i celý příspěvek Jolany Novákové Projekt Novoročenky pomáhají. S novoročenkou a obrazem získáte i dobrý pocit | Region

Paní redaktorce děkujeme za návštěvu a vám přejeme příjemný poslech. A těšíme se na vás všechny na výstavě.

Výstava obrazů charitativního projektu Novoročenky pomáhají se koná od 25. do 29.10. 2023 v Novoměstské radnici v Praze. Otevřeno bude od 10 do 18 hodin a vstup je volný.

 

Kateřina Nedbalová se svým obrazem Zapadající slunce. Najdete jej v katalogu projektu Novoročenky pomáhají.

Margita Losová
manažerka pro rozvoj organizace a PR, péče o dárce