Bazaarek slavil plnoletost

Prodej z druhé ruky se konal po osmnácté a lámal rekordy v účasti i ve vybrané částce pro Společnost DUHA

I letošní podzim se konal tradiční a nejen námi oblíbený Bazaarek v režii naši členky správní rady a podporovatelky Ireny Vokrojové. Tato událost se konala navíc již po osmnácté a tak se slavilo jak v celém realizačním týmu, tak i rekordními prodeji a i příspěvku Společnosti DUHA.

14.října 2023 bylo v pražských Kolovratech živo. Konal se zde již osmnáctý Bazaarek a u Vinotéky u Zvoničky se před desátou ranní čekalo na spuštění prodeje oblečení z druhé ruky. A že se vyplatilo čekat, štendry byly plné toho nejlepšího a tak zde každý jistě našel to, co hledal a možná (a v tom je to největší kouzlo bazárků) našel to, co by si možná předtím nikdy netroufl obléct. „Určitě se se z mého pohledu za posledních pár ročníků jednalo o extrémně úspěšný bazárek. My děkujeme za to, že nám Irena dává prostor, že zde můžeme být, s každým si popovídat a také nám bylo ctí být mezi gratulanty ke krásné plnoletosti Bazaarku a darovat organizátorce obraz Kočky, namalovaný našimi klienty, protože my Irenu vnímáme jako kočku, elegantní a stále pohotovou,“ říká PR Společnosti DUHA, Margita Losová.

A skutečně bylo co slavit. Bazaarek se dočkal svých osmnáctin a jeho dnes už třicetičlenný tým slavil nejen dortem, který Irena od týmu obdržela, tak i svými prodeji a celkovým výtežkem pro Společnost DUHA. „Bazaarek předčil naše očekávání, prodalo se mnohem více zboží než minule a to za 340 000 Kč, na DUHU se přispělo 35 000 Kč, jsem vděčná mému týmu a všem, kteří nám s akcí pomáhají,“ říká Irena Vokrojová, organizátorka akce. Společně s Irenou tak DUHU podpořila i Vinotéka u Zvoničky a značkový second hand More Than Fashion.

A na co darovanou částku ve Společnosti DUHA použijeme? Na to už jsme se zeptali naši paní ředitelky. „Děkujeme Ireně a celému Bazaarku za podporu Společnosti DUHA. Velmi si Vaší pomoci vážíme, finanční zdroje použijeme na zajištění služeb u klientů s mentálním znevýhodněním nebo v případě nenadálých událostí na zajištění provozu v chráněných bytech,“ říká Michaela Chromá. My se tedy těšíme zas na další ročník a děkujeme, že je pro tebe pomáhat druhým důležité, milá Ireno.

Vychutnejte si Bazaarek ve fotogalerii (foto kredit Nikol Obrová, děkujeme), atmosféra byla skvělá. A vy se můžete těšit na další ročník Bazaarku.

Natálie Debnárová
Ambasadorka Společnosti DUHA, sociální sítě