Létem nás provedly tenisky, které pomáhají

Máme za sebou první ročník projektu Tenisky pomáhají DUZE. A opravdu pomohly – celkem 19 párů originálních tenisek má své nové majitele a téměř 12 000 Kč pomůže rozvoji služeb Společnosti DUHA. Například dále podpoří kreativitu našich klientů. Ti byli ostatně důležitou částí celého projektu. Díky jejich tvorbě byly tenisky opravdu jedinečné. #teniskypomahajiduze měly úspěch.

Děkujeme všem zákazníkům charitativního e-shopu Společnosti DUHA, kteří navštívili naši sekci DUHA Limitka a vykoupili téměř všechny naše tenisky, které originálně pomalovali klienti Center denních služeb Dana, Daniela, Jana, Katka, Hanka, Michal, Monika, Olga, Petr, Radim a Roman. Ti všichni dali do tvorby tenisek hodně radosti, své fantazie, přání a snů. O tom, jak tvorba probíhala si můžete přečíst v článku Tenisky pomáhají DUZE na našem blogu.

Velkou radost nám udělali zákazníci, kteří s námi sdíleli cestu tenisek na sociálních sítích. A osobně děkuji i zaměstnancům, kteří neodolali kráse tenisek a několik párů také koupili. S #teniskypomahajiduze jsme viděli tenisky v Řecku, na Mallorce, na zahradách v Čechách, na procházce Prahou, u bazénu, u moře, na hudebních festivalech nebo u kafíčka obklopené květinami na Rakovnicku.

Tím se naplnila většina letních snů jejich autorů, klientů Společnosti DUHA. DĚKUJEME!

Děkujeme i naší ambasadorce Kristýně Janáčkové, která si vybrala tenisky plné lásky a srdíček od Olgy.

Za rok si s Vámi rádi tuto cestu zopakujeme, a možná přidáme překvapení. Tak sledujte blog, naše sítě i sekci DUHA Limitka na e-shopu.

A zde je i komentář cestujících tenisek – cestovala Petra Koláčková a autorem tenisek je Kateřina Nedbalová.

„Moje tenisky s názvem „Léto u moře“ tuze chtěly jet k moři. Ale myslím, že si léto v Českém ráji nakonec náramně užily Prošly se mnou Hruboskalské skalní město, byly na houbách i na festivalu, u řeky Jizery, na zámku či v IQ parku. Zvládly každý terén – les, pískovcové skály, bláto u řeky i ranní rosu, statečně snášely každodenní šlápance od mých dětí. Teď, vyprané, odpočívají a těší se, kam pojedeme příště. Jako já .“

Historii prvního ročníku projektu TENISKY POMÁHAJÍ DUZE jsme uchovali i v dlouhé řadě příběhů na Instagramu

A pro ty, kteří nejsou na sociálních sítích přikládáme malé fotoalbum dole v příspěvku.

POZOR!! Poslední dva páry jsou na e-shopu pouze do 10. října 2023. Pokud nenajdou majitele tam, tak je vydražíme na tradičním Bazaarku 14. 10. 2023 v Kolovratech, který pořádá členka správní rady Irena Vokrojová, a který již tradičně podporuje Společnost DUHA.

Tak poslední možnost nákupu je v charitativním e-shopu, pouze do 10.10.2023!!!

Děkujeme za poskytnutí krásných tenisek určených k pomalování našimi umělci společnosti Deichmann.

A za rok jsme tu s dalšími nápady, a cestujícími Teniskami, které pomáhají, zas!!!

Děkujeme všem zákazníkům e-shopu za podporu a nákup a ať se Vám v teniskách i nadále dobře cestuje.

Za celou Společnost DUHA

Margita Losová
manažerka rozvoje organizace a PR, péče o dárce

A takto cestovaly.