Chráněné bydlení obsazuje důležitou pozici a je to výzva

Nově jsme sloučili dvě dosavadní pozice – sociální pracovník/pracovnice Chráněného bydlení a metodik/metodička Chráněného bydlení.

Budete spolu s námi tvořit „novou“ funkci. Jde nám o propojení sociální, přímé práce s klienty a práce metodické a tvůrčí a věříme, že to pro službu Chráněné bydlení bude mít pozitivní efekt. Pojďte do toho s námi. Chráněné bydlení je naše nejstarší služba, založili jsme ji jako první v Praze. Stavíme na pevných základech, ale stále se chceme posouvat a službu modernizovat.

Vy můžete být důležitou součástí tohoto procesu. Bude to kreativní práce…

Sociální pracovník/metodik podporuje jednak klienty v sociálně-právní oblasti a zároveň je velkou oporou týmu asistentů při zavádění metodických postupů a sestavování individuálních plánů. Je aktivním cenným členem týmu vedení Chráněného bydlení.

Do našeho týmu Chráněného bydlení Společnosti DUHA hledáme kolegyni/kolegu na celý úvazek a těšíme se na Vás co nejdříve. Uzávěrka přihlášek je prodloužena do 30. června  2023.

Jak si Vás představujeme?
Zodpovědného člověka, který chce podporovat dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v jejich cestě životem. Praktického, empatického člověka. Týmového hráče. Aktivního a flexibilního člověka, který se nebude bát přijímat změny. Psychicky odolného a vyrovnaného člověka. Člověka, který je trestně bezúhonný.

Jste to Vy? Pak se podívejte i na detaily pozice v inzerátu  a pošlete CV co nejdříve. Držíme palce.