Z CDS jsme dovezli voňavá mýdla do Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Praze

Náš dlouholetý podporovatel je využije jako dárky pro partnery fakulty.

Někdy se v životě povede, že zafunguje jakási chemie, a vás to s někým propojí na dlouhou dobu. My ve Společnosti DUHA máme velkou radost, že krásné a přátelské propojení se nám podařilo s Fakultou lesnickou a dřevařskou, České zemědělské univerzity v Praze.

Fakulta je již mnoho let zapojena do projektu Novoročenky pomáhají, ve kterém si vybírá obraz, který je pak každoročně fakultním novoročním přáním. Často se podařilo, že obraz krásně ladil s tematikou lesů. Naši klienti přírodu mají rádi a stromy se na jejich obrazech v různých tvarech vyskytují velice často. Předání obrazů pak probíhalo vždy v kulisách krásného vánočního koncertu, který fakulta tradičně pořádá.

Letos Fakultu lesnickou a dřevařskou zaujala na e-shopu a sociálních sítích DUHY naše valentýnská mýdla. Slovo dalo slovo a my jsme našli variantu mýdel s přírodní tématikou. Krásná a voňavá mýdla zdobí strom života. Mýdla ručně vyrobili klienti Centra denních služeb Galerie Duhovka Společnosti DUHA, dali do toho hodně energie, trpělivosti a pečlivosti. Krásné krabičky pro mýdla vyrobili v CDS Nová DUHA a celé je pak zabalili do zdobných balíčků.

To nejlepší na závěr. Fakultě se mýdla líbí a předání proběhlo opět se slavnostním nádechem. Osobně je přímo na fakultě předala do rukou paní proděkanky pro studijní činnost Markéty Kalábové klientka CDS Jana Zapletalová. Mýdla budou sloužit jako dárkový předmět pro partnery Fakulty lesnické a dřevařské ČZU v Praze.

Děkujeme pracovníkům fakulty za respekt, který našim klientům již mnoho let projevují.

Děkujeme za voňavou zakázku, ať se mýdla partnerům líbí. Těšíme se na další spolupráci.

Příběh mýdel pro Fakultu lesnickou a dřevařskou najdete ve fotogalerii.

 

Za Společnost DUHA

Margita Losová
manažerka rozvoje organizace a PR, péče o dárce