Voňavé Vánoce se svíčkou z DUHY

Světlo z DUHY pomáhá letos poprvé

 

Krásnou elegantní svíčku, která provoní váš domov, najdete v limitované edici na charitativním e-shopu Společnosti DUHA. Jejím zakoupením uděláte radost sobě nebo těm, které svíčkou obdarujete. A velkou radost z vašeho nákupu bude mít i celá DUHA. Protože téměř 100 Světel z DUHY může pomoci připravované modernizaci Centra denních služeb.

Naši klienti a asistenti se nebojí nových výzev. A tak se letos v říjnu několik z nich zúčastnilo workshopu, který pro nás připravila Katka z Tvoje SVÍČKA. Prozradila spoustu detailů důležitých pro tvorbu krásně hořících a zdravě vonících svíček. Přivezla a věnovala nám materiál na tvorbu prvních svíček a dodala především dobrou náladu a optimismus, že určitě spolu s klienty svíčky na Benefiční večer Víno pro DUHU a do naší sekce na e-shopu DUHA limitka zvládneme. Díky Katce z Tvoje SVÍČKA si můžete být jisti, že i naše Světlo z DUHY je vyrobené z kvalitních ingrediencí.

Děkujeme Katce, že nás s láskou naučila vyrábět svíčky. Velký dík patří asistentům a klientům obou Center denních služeb, kde se svíčky tvořily. Děkujeme jmenovitě klientům z Nové DUHY – Janě Pytákové, Petře Černé, Petře Sýkorové, Lukáši Palečkovi a z Galerie Duhovka – Janě Zapletalové a Kateřině Nedbalové. Svíčky tvořili všichni poprvé a povedly se jim moc.

Co vás tedy čeká, když navštívíte DUHU limitku a vyberete si Světlo z DUHY, které pomáhá?

Až do vyčerpání zásob můžete vybírat ze dvou vůní přírodních sójových svíček. Vůni jim dodávají 100% éterické oleje. Obě vůně se hodí k nadcházející vánoční atmosféře a při správné péči o svíčku vám mohou hořet i více než 20 hodin (návod je u svíčky přiložen).

Vůně Macocha je kombinací pomeranče a zázvoru. Vůně Šťastné a veselé váš interiér zahalí do tónů pomeranče, skořice a hřebíčku. Obě vůně jsou jemné, příjemné, vyladěné a namíchané firmou Tvoje SVÍČKA. Teď je můžete vyzkoušet i vy, a ocenit tak snahu klientů Společnosti DUHA pouštět se odvážně do nových věcí!

Svoji svíčku vybalíte ze sněhobílé závěje z krabičky, kterou nám pro kampaň Světlo z DUHY pomáhá věnovala firma RAJA, děkujeme. Pokud máte svíčku jako dárek, stačí přidat mašli, láskyplný vzkaz obdarovanému a můžete se svíčkou jít na návštěvu. Pokud je svíčka pro vás, může vás hned po rozbalení těšit lahodnou vůní. Nezapomeňte si, prosím, přečíst poděkování a návod, jak o vaši svíčku pečovat.

Udělejte sobě i nám radost smysluplným nákupem.

Podívejte se pár fotek z našeho premiérového tvoření s Katkou z Tvoje svíčka, na fotkách jsou naši klienti i asistenti, kterým patří velký dík.

Přejeme vám radostný a klidný adventní čas s rodinou a přáteli a se Světlem z DUHY, které je v tento čas symbolem světla, které po dlouhém období zimy všichni vyhlížíme… Naše Světlo z DUHY je i vyslancem myšlenky, že pomáhat má smysl. Vy nákupem pomáháte dospělým lidem s mentálním znevýhodněním na cestě k co nejsamostatnějšímu životu.

První svíčky už si koupili návštěvníci Benefičního večera Víno pro DUHU a vůně i vzhled svíček chválili. Teď je šance pro pár z vás na charitativním e-shopu Společnosti DUHA, abyste odhalili kouzlo našeho Světla pro DUHU.

Děkujeme za váš nákup a podporu Společnosti DUHA.

 

Jak jsme tvořili a co jsme nakonec vytvořili?

 

Za celou Společnost DUHA děkuje

Mgr. Margita Losová
manažerka pro rozvoj organizace a PR, péče o dárce