Přijmeme kolegu/kolegyni na pozici vedoucí Centra denních služeb

Máte-li zájem pracovat v zavedené neziskové organizaci, jste tu na správném místě a možná hledáme právě vás.

V inzerátu na stránce Kariéra se dozvíte veškeré detaily o této pozici. Důležité je, kromě dalšího, aby náš nový kolega/kolegyně byl člověk s manažerskými zkušenostmi, týmový hráč a zároveň musí umět samostatně hledat řešení různorodých situací. Práce vedoucího CDS je kreativní – podílí se např. i na rozvoji e-shopu Společnosti DUHA a udává směr tvůrčích činností v jednotlivých Centrech denních služeb.

Hledáme kolegu/kolegyni se zkušenostmi z oblasti poskytování sociálních služeb na pozici vedoucí zavedené služby Centrum denních služeb Nová DUHA na Černém Mostě a Galerie Duhovka ve Vysočanech.

Vedoucí CDS řídí službu jako celek, zodpovídá za kvalitu služby a její koncepci, nastavuje poslání a cíle služby, vede tým pracovníků služby (metodik, sociální pracovník a asistenti), úzce spolupracuje s vedením organizace a s ostatními službami Společnosti DUHA.

Navštivte stránky Kariéra a dozvíte se vše o této pozici.

Těšíme se na Vás.

Aktualizace termínu uzávěrky: Uzávěrka přihlášek do 30. dubna 2023.

V Centrech denních služeb se pořád něco děje, každý den je jiný. Nedávno jsme CDS navštívili s kamerou. Příště můžete být součástí natáčecího dne s klienty a asistenty i Vy!

Fotografie jsou z jednoho z našich CDS – CDS Nová DUHA na Černém Mostě.

Stane se i Vaším důležitým místem?

Výtvarná místnost
Pekárna