Přijďte na Víno pro DUHU do Kaaby

Benefiční večer se vrací v plném lesku 24.11.2023.

 

Benefiční večer Víno pro DUHU patří neodmyslitelně ke Společnosti DUHA. V pátek 24. listopadu 2023 vezměte svoje přátele, dobrou mysl, náladu a chuť pomáhat. Jak můžete pomoci? Zakoupením vín, která nám věnovalo 24 vinařsví podpoříte vybavení relaxačního koutu pro dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v Centru denních služeb.

Už 13 let víno pomáhá DUZE. Bez dobrého srdce vinařů i návštěvníků večera by to ovšem nešlo. V 18:30 se otevřou dveře kavárny Kaaba v Mánesově 20 (Praha 2) všem, kteří se chtějí zapojit do pomoci.

Dokážeme společně za jeden večer vybavit relaxační kout v Centru denních služeb (CDS)? Přijďte a dozvíte se, co všechno bychom rádi našim klientům v mladším, ale zejména seniorním věku, v tomto koutku dopřáli.

Přejeme si, aby klienti, kteří využívají službu CDS ji mohli využívat co nejdéle, aby neztratili sociální kontakty a mohli se účastnit i aktivit vhodných speciálně pro seniorský věk. Musíme ale reflektovat i jejich ubývající energii a chceme jim dopřát soukromý kout pro jejich chvíli soukromí a relaxace v rámci CDS. A samozřejmě, že využívat jej budou všichni klienti, kteří budou potřebovat – ani mládí se nevyhýbá potřeba na chvíli si odpočinout mimo zraky lidí.

Za 13 let Víno pro DUHU podpořilo více než 40 vinařství a stovky návštěvníků benefičního večera Víno pro DUHU. S letošními vinaři se můžete seznámit níže, ale ještě lépe přímo v Kaabě.

Přijďte včas, ať si užijete vystoupení 20 Minutes a Elis Ochmannové.

Budou na vás čekat vychlazená vínečka, která můžete vypít s přáteli na místě i vína, která si můžete odnést na vánoční stůl (krabic a tašek budeme mít hodně). Hotovost prosíme s sebou. Těší se na vás tým Společnosti DUHA a kavárny Kaaba!

Pozvánku svobodně sdílejte a přijďte nakoupit vína od 18:30 do 21:45 hodin v pátek 24. listopadu 2023 do kavárny Kaaba. Nebo se přidejte k události na Facebooku.
Stáhněte si plakát a pošlete jej dál…

 

 

Těšit se můžete i na vánoční výrobky klientů CDS – překvapení na místě.

Čemu už vinaři a dárci v minulosti pomohli? Finance z benefičního večera jsme využili na rekonstrukci chráněného  bytu, chráněné byty jsme i vymalovali, zakoupili klientům kvalitní  nerezové nádobí. CDS jsme vybavili sušičkou, kvalitními židlemi a koupili jsme trouby do naší místnosti pekárna. Pomohli jste i při rozjezdu naší sociální firmy Duhová prádelna aj.

Přijďte opět pomáhat.

Naši milí vinaři, kteří Společnosti DUHA letos pomáhají:
ČZU Vinařské středisko Mělník-Chloumek, Vinařství Dva duby, Vinařství Fabig s.r.o., Rodinné vinařství Filiberk, Vinařství Hrabkovský Pavel-Velké Žernoseky, Rodinné vinařství Hrdina & dcera s.r.o., Vinařství Kraus-Mělnické vinařství, Víno z Kobylí (PATRIA Kobylí), Vinařství KOSÍK, Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o., Rodinné vinařství Mikulenkovi-Velké Žernoseky, MILAN NESTAREC s.r.o., Vinařství Poppovi s.r.o., Salabka vinařství, Vinařství Jaroslav Springer, Vinařství Martin Šebesta, Šlechtická stanice vinařská Velké Pavlovice, a.s., Vinařství Tesařík, Vinařství Thaya, Vinařství Válka, Vinařství Zilvar, ZNOVÍN ZNOJMO, a.s., Vinařství Želivka,  Vinotéka Karlín, Jiří Fajtl

 

Za celou Společnost DUHA se na vás těší

Margita Losová
manažerka pro rozvoj organizace a PR, péče o dárce