Jarní Bazaarek se vydařil: Pro Společnost DUHA se vybralo 27 000 Kč!

V sobotu 22. dubna 2023 proběhl tradiční BAZAAREK pod vedením organizátorky a členky správní rady Společnosti DUHA, Ireny Vokrojové. A dopadl nad všechna očekávání výborně. Pro naši společnost se zde vybralo rovných 27 000 Kč a společně jsme tak získali za pět let spolupráce krásných 103 000 Kč a přesáhli tak cíl náš i organizátorky akce. Jak celý den probíhal?

Už od rána bylo v Kolovratech živo. Štendry plné oblečení a doplňků čekající na své nové majitelky a plno žen, které si chtěly vylepšit nejen šatník, ale pravděpodobně i svoji karmu, protože kasičky určené pro Společnost DUHA se začaly již brzy plnit. Na místo také dorazily ředitelka Společnosti DUHA Michaela Chromá, PR Margita Losová i manažerka kvality Petra Koláčková. „Místo bylo velmi dobře zvolené, Vinotéka U Zvoničky byla velmi podporující a lidé okolo v dobré náladě, a tak jsme byly rády, že jsme celé akce součástí, navíc samy jsme si také něco hezkého pořídily,“ říká Margita Losová a paní ředitelka dodává: „Chtěla bych velmi poděkovat Ireně a také všem ostatním, kteří se na této akci podíleli a podpořili tak Společnost DUHA. Velmi si vaší podpory vážíme a užily jsme si s vámi opravdu hezký den v pohodové atmosféře“.

O tom, že akce, kde se nejen recykluje oblečení ale i pomáhá, byla úspěšná, svědčí i vybraná částka 27 000 Kč na Společnost DUHA, která je zatím nejvyšší v historii Bazaarku. Irena Vokrojová se netajila radostí z vybraného obnosu. „Chtěla bych poděkovat Úřadu městské části Kolovraty za pomoc, Vinotéce U Zvoničky a všem, kteří mi s akcí pomáhali, velmi si této podpory vážím a věřím, že příští rok bude zas o něco málo úspěšnější,“ uzavírá jarní Bazaarek organizátorka a my se společně s ní těšíme další ročník. Děkujeme i vám všem, kteří jste do Kolovrat dorazili a podpořili Společnost DUHA. Jak víte, bez vás by to nešlo.

Atmosféru jarního Bazaarku si můžete vychutnat ještě ve fotogalerii, foto kredit Nikol Obrová.

Natálie Debnárová
ambasadorka Společnosti DUHA, sociální sítě