Bazaarek opět zazářil a pomohl. After Party na počest Společnosti DUHA si užili i klienti.

Bazaarek nám pomohl již po devatenácté. Letos se vybralo na podporu Společnosti DUHA a jejích klientů celých 30 000 Kč. Děkujeme Ireně Vorkojové a jejímu super týmu za organizaci skvělého eventu. Móda může opravdu pomáhat. A jako třešnička na dortu byla After Party, na které se roztančili i klienti Společnosti DUHA.

Celý den byl ve znamení slunce a dobré nálady, a především chuti podpořit Společnost DUHA. 34 zaplněných štenderů s oblečením, stoly s kabelkami, výběr bot, slunečních brýlí, nově i šperků a originálních háčkovaných kabelek, to vše pomáhalo DUZE. Část výtěžku jde každý rok na podporu naší organizace. A pomoc to je důležitá. Finance budou tvořit základ pro budoucí úpravy, které chystáme v Centru denních služeb (postupně naše plány odtajníme).

V letošním roce se Bazaarek přesunul do Hostince u Boudů v Kolovratech, resp. do přilehlého sálu. Návštěvníci, kteří již svým nákupem podpořili udržitelnost módy i DUHY, mohli zamířit na skvělé jídlo, kterým je hostinec vyhlášený. Dorazili i naši klienti s asistenty a koordinátorkou. Irena Vokrojová totiž k letošnímu ročníku přidala ještě novinku – After Party pro svoje spolupracovníky, bez kterých by Bazaarek nemohl fungovat, přátele Bazaarku z Kolovrat a Společnost DUHA. Večer, který sršel radostí a energií si užili i naši klienti. Je třeba zmínit, že jsou to skvělí tanečníci, někteří znali i texty písní, které pouštěl, a s humorem sobě vlastním komentoval Petr Říbal, moderátor Evropy 2.

Večer jsme si užili, bylo to skvělé poděkování týmu Bazaarku, který ale přijal skvěle i naše klienty a užil si s nimi společný tanec. A tak to má podle nás v DUZE být, společná setkání a seznámení se s těmi, které podporujeme…děkujeme všem!

V rozhovoru s Irenou Vokrojovou, profesionální stylistkou a zakladatelkou Bazaarku se dozvíte všechno o jeho historii i to, proč vlastně Irena pomáhá DUZE; rozhovor najdete jej tady.

A jak to na Bazaarku vypadalo zjistíte v naší fotogalerii.
Photo credit: Nikola Ramešová