Vánoční a novoroční přání ze Společnosti DUHA

Ať jsou vaše vánoční svátky klidné a rok 2024 ať je pro vás radostným.

 

Vážení a milí přátelé Společnosti DUHA, za celou Společnost DUHA, její zaměstnance i klienty, vám přejeme jen to nejlepší, pevné zdraví, lásku i hodně času stráveného s těmi, které máte rádi. Děkujeme, že jste s námi a že pomáháte. Bez vás by to nešlo. Za krásný obraz Zátiší s ovocem na PF 2024 děkujeme paní Dagmar Matějkové, která se zapojila do našeho projektu Novoročenky pomáhají v roce 2023.

 

PF 2024 ze Společnosti DUHA  a přání ředitelky Michaely Chromé od nás teď letí k vám všem…ať je Váš rok 2024 plný hojnosti. Ať máte hojnost krásných zážitků, překvapení, úspěchů, darů a obdarovávání v osobním i pracovním životě. K přání se připojuje i naše sociální firma Duhová prádelna.

 

Milí přátelé, zaměstnanci a klienti Společnosti DUHA,

vánoční období pomalu přichází, mnozí z nás jej vnímáme jako nejkrásnější čas v roce, období, které trávíme se svými nejbližšími, v kruhu rodinném či s našimi nejlepšími přáteli. Vánoce vnímám jako čas pro naše zastavení, ukotvení, zklidnění mysli, čas klidu a pohody. S příchodem nového roku přichází prostor pro nové začátky, ale také i konce. I já mám potřebu si na pomyslných ručičkách vah převažovat a hodnotit úspěšné, ale i méně úspěšné mezníky uplynulého roku.

Chtěla bych tímto vyslat přání všem ze Společnosti DUHA, ale i také naším přátelům a příznivcům, ať jsou vaše Vánoce časem sdílení radosti a štěstí. Ať je váš svátek plný záře dárků, lásky a úsměvů blízkých. Ať na vašich pomyslných vahách jsou ručičky co nejvíce v rovnováze, jelikož k životu patří, jak to úspěšné, pozitivní, tak i starosti i těžší chvíle nebo i prohry, které nás mají posouvat dopředu a také nám umožňují uvědomovat si, co je v životě opravdu důležité.

Každý z nás je stavebním kamenem naší organizace. Vaše práce, poslání, ať již přímo s klienty nebo práce z kanceláře, z terénu či každá jiná, je velmi důležitá. Součástí našeho poslání je nejenom pomoci lidem s mentálním znevýhodněním žít běžný život, ale také šíření povědomí, dobré praxe, o tom, co děláme.  A to je také mé velké přání do nového roku, aby se nám dařilo oslovovat veřejnost, přibližovat naši práci společnosti a spolupracovat s našimi klienty na rozšíření jejich možností v různých oblastech života, tak jak to určuje naše poslání.

Ráda bych také vyjádřila nesmírnou vděčnost za nejenom finanční, ale i morální podporu všem našim dárcům a přátelům, kterou jste v průběhu roku Společnosti DUHA darovali. Vaše důvěra je pro nás důležitá, je pro nás znamením, že v tom nejsme sami, že máme okruh lidí, kterým záleží na tom, co děláme. S touto pomocí je to rozhodně snazší. Děkujeme.

 

Přeji vám krásné Vánoce a šťastný nový rok plný nových příležitostí, štěstí a zdraví.

 

Se srdečným pozdravem

 

Bc. Michaela Chromá
ředitelka Společnosti DUHA

 

Voňavé prádlo a krásné svátky i rok 2024 vám přeje  i naše sociální firma Duhová prádelna!