Pěšky do Budapešti pro DUHU v Jaltě

V předvánočním čase jsme si užili v pondělí 16. prosince další promítání z cesty Pěšky do Budapešti pro DUHU poutníků Davida, Filipa a Matěje, tentokrát v podání Davida a Filipa. Děkujeme za velkorysost řediteli Jalta Boutique Hotelu Danielu Tylingerovi za poskytnutí krásného prostoru ve výjimečné budově přímo na Václavském náměstí. Ceníme si profesionálního přístupu všech v hotelu pod vedením Martina Božka, Conference & Banqueting Managera. Již tradičně nás dodáním občerstvení podpořil hypermarket Tesco Nový Smíchov pod vedením ředitele Šimona Klučky se skvělou organizací Světlany Ritterové.

Večer se zajímavým vyprávěním, svařeným vínem a dobrými lidmi zakončilo vystoupení Speachless v sestavě Alfons Llupi (zpěv), Honza Patka (basa), Honza Chalupa (bicí), Ondřej Kuchař (kytara). Ondřejovi děkujeme za operativní sestavení kapely.

Dárcovská výzva s poutí spojená přinesla DUZE krásných 55.555 Kč na podporu asistenčních služeb pro dospělé s mentálním znevýhodněním. Děkujeme za skvělý výkon a dobré srdce mladých poutníků a za podporu všech, kteří jsou s námi!

[envira-gallery id=“4637″]