Foto z DUHY - 23. 12. 2020

Víno pro DUHU na Václaváku

Všechny Foto z DUHY

V pátek 18. prosince jsme oficiálně zahájili 12. ročník projektu Víno pro DUHU. Přišli nás podpořit i Nikol Kouklová, Radka Pavlovčinová, Marie Renčová a Milan Peroutka. Děkujeme za milé setkání i v této době u našeho stánku na horním Václaváku v rámci Václavských Vánoc pořádaných spolkem Sdružení Nového Města pražského. Už teď se těšíme, až se sejdeme i s možností vystoupení. Byl to přesto moc příjemný večer.

Děkujeme za velkou podporu Radomíru Mervartovi, díky němuž máme opět krásnou fotodokumentaci, velký dík patří organizátorům trhu, hlavně Monice Vlkové a Karlu Chotkovi a tradičně i Natálii Debnárové a Kateřině Dvořákové za to, že dorazily, stejně tak jako naše věrná fanynka Andělka, ale velký dík patří i dalším věrným…

Na Václaváku tu byl v rámci Václavských Vánoc stánek DUHY a Duhové prádelny pro Vás až do úterý 22. prosince večer. Děkujeme, že jste si přišli nakoupit víno, výrobky, dárkové certifikáty, chybějící dárky, vyzvednout obraz nebo nás jen pozdravit, a i tím nás podpořit.

Víno pro DUHU zatím přineslo DUZE a dospělým s mentálním znevýhodněním neuvěřitelných 101 015 Kč!

Těšíme se na další „kolo“ pravděpodobně na jaře a setkávání s Vámi!

Všechny Foto z DUHY