Události - 2. 10. 2017

Zveme Vás na vernisáž k projektu Novoročenky, které pomáhají – přijďte 17. 10. 2017.

Všechny Události

V 18:00 hodin se na všechny těšíme v Clarion Congress Hotelu Prague ve Vysočanech. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět obrazy našich klientů na vlastní oči.

Vernisáž se blíží a my se nemůžeme dočkat, těšíme se na předávání obrazů prvním dárcům, na to, že uvidíme tolik krásných a originálních obrazů pohromadě, na slavnostní přípitek na úspěch projektu i příjemnou hudbu v podání zpěvačky Veroniky Spiegelové za doprovodu kytaristy Václava Dufka.

Věříme, že se s Vámi potkáme přesně v 18:00 hodin v úterý 17. října v restauraci Benada ve 2. patře Clarion Congress Hotelu Prague ve Vysočanech, Freyova 33.

Projekt Novoročenky, které pomáhají je fundraisingovým projektem. Díky získaným financím zajistíme odbornou asistenci pro dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v Chráněném bydlení, Centru denních služeb a Podpoře samostatného bydlení Společnosti DUHA. Podpoříme také naše klienty v seniorském věku. Díky našim dárcům jsme ve čtyřech ročnících získali již celkem 719.000,- Kč.

Chcete vědět o projektu více? Navštivte novorocenky-pomahaji.cz. Svůj obraz můžete rezervovat na stránkách projektu nebo rovnou na vernisáži. Stačí si vybrat obraz, který se Vám líbí a výši finanční podpory, kterou Společnosti můžete poskytnout. Pomáhat je fajn.

Šiřte a sdílejte pozvánku na vernisáž nebo zvěte přátele na facebooku.

Všechny Události