Události - 17. 9. 2021

Vernisáž Novoročenek 7. října 2021

Všechny Události

Těšíme se na VERNISÁŽ ve čtvrtek 7. října 2021 v České spořitelně Jugoslávská 19 od 17.00 do 19.00 s hudbou Jana Bukovského a Jazzterdays a malováním našich klientů. Akce proběhne s dodržením platných hygienických opatření.
 
Vybírejte obrazy v 9. ročníku projektu! – i letos lze darovat i online! Přesný postup pro Vaši podporu najdete níže. Pokud obdržíme platbu online, obratem Vás budeme kontaktovat, abychom věděli, který obraz rezervovat právě Vám.
V loňském 8. ročníku bylo předáno 62 obrazů a asistenční služby byly podpořeny 40 dárci a částkou 320.000 Kč. I letos s možností vidět většinu obrazů „naživo“ v České spořitelně, a.s. – pobočka Jugoslávská 19, Praha 2 – výstava, k vidění každý všední den v době 9-18 hodin, v pátek do 16.00.
 
Na začátku projektu byla touha nabídnout našim klientům aktivitu, která jim prospěje. Tou arteterapie zcela jistě je. Dalším krokem byla chuť klientů, arteterapeutů a dalších pracovníků Společnosti DUHA ukázat, co naši klienti umí. Po několika menších, ale úspěšných výstavách obrazů klientů se zrodil nápad na fundraisingový projekt „Novoročenky, které pomáhají“. Zahájili jsme 9. ročník a věříme v jeho úspěch.

I letos můžete zakoupením obrazu nejen podpořit Společnost DUHA a mít krásný obraz, ale s ním i Novoročenku, kterou Vám připravíme a zadáme do tisku.


Je to jednoduché – vybírejte z obrazů v galerii níže (u každého je v liště – kromě autora a názvu díla – uveden i rozměr – výška x šířka v cm – a cena), případně i poznámka ZADÁNO i s uvedením dárce. Pokud není v názvu uvedeno jinak, jedná se o akryl na plátně.
 
V roce 2020/21 projekt „Novoročenky, které pomáhají“ jsme získali celkem 320.000 Kč, tedy obrovskou podporu, děkujeme!
 
V letošním ročníku projekt „Novoročenky, které pomáhají“ podpořili tito individuální dárci a firmy – v tuto chvíli máme příslib již na celkem 136.000 Kč, to je nádherné, děkujeme!
 

1Fin s.r.o., Dagmar a Jan Klugerovi a TOP SERVIS pojištění, s.r.o., Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Ing. Robert Šedivec a ECONET OPENFUNDING s.r.o., Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., BILSTEIN CEE a.s., Denisa Hledíková, Digi Office, s.r.o., Algotech, a.s., JLV, a.s., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., TRANSPORTSERVIS a.s., KD Trans s.r.o., Aspira Recruitment s.r.o., IRON MOUNTAIN, Kühnův smíšený sbor, Lékárna Dolní Bousov, ORBIT s.r.o. a někteří další
 
Horké novinky zde:


Jste zvědaví na další nově zařazené obrazy od různorodých autorů?
 

 
Dále vybírejte z obrazů (z těch bez poznámky „ZADÁNO“) jednotlivých autorů:

 
Stránky Novoročenek budeme průběžně upravovat, o všech změnách Vás budeme informovat, ale to hlavní – všechny obrazy k výběru máte tedy k dispozici. Pokud vyberete, stačí zavolat na tel. 606 226 127 nebo napsat stručný mail na fruhaufova@spolecnostduha.cz. a obraz bude Váš 😉 i s případnou novoročenkou, kterou společně doladíme.
 
Postup je tedy jednoduchý:
1) Vyberte obraz
2) Napište/zavolejte na fruhaufova@spolecnostduha.cz/tel. 606 226 127
3) Domluvíme předání obrazu a všech náležitostí.
4) Peníze převádějte na účet číslo 35-7272940217/0100 vedený u KB , VS tel. spojení na Vás NEBO nově i online.
 
DĚKUJEME ZA VAŠI MNOHDY I MNOHOLETOU PODPORU!

Všechny Události