Události - 24. 10. 2017

Vernisáž k projektu Novoročenky, které pomáhají byla skvělá, projekt pokračuje a dárci přibývají

Všechny Události

Máme za sebou vernisáž k projektu Novoročenky, které pomáhají. V krásných prostorách Clarion Congress Hotelu Prague ve Vysočanech jsme se sešli již podruhé díky vstřícnosti ředitele Ing. Miroslava Bukvy. Mnohokrát děkujeme! V rozlehlém prostoru restaurace Benada vynikl každý obraz a návštěvníci vernisáže si mohli obrazy dobře prohlédnout a případně obraz, který je zaujal, rovnou rezervovat.

Úvodní část večera patřila slavnostnímu ceremoniálu předávání obrazů i vytištěných novoročenek pro rok 2018, které z obrazů vznikly, prvním dárcům. V této chvíli má projekt již 274 dárců a 29 obrazů má své majitele (k 24. 10. 2017). Další obrazy jsou rezervovány, a tak klienti i my máme velkou radost. Na kontě projektu je 181.000,-Kč.

Ke krásným momentům vernisáže patřily projevy dárců, ale i klientů – malířů, kteří děkovali svým arteterapeutkám, které je na Klubech malování inspirují a podporují. Milým hostem večera byla i patronka projektu, herečka a výtvarnice Jana Krausová. Také ta si z vernisáže odnesla obraz jejímu srdci milý.

Zleva: Margita Losová, manažerka fundraisingu a Jana Krausová, herečka a výtvarnice, patronka projetu Novoročenky, které pomáhají

Každá novoročenka, kterou vytvoříme z obrazu od našeho klienta, může pomoci. Stačí si vybrat obraz v katalogu na novorocenky-pomahaji.cz, poslat nám text vašeho PF, darovat částku uvedenou u obrazu a originální novoročenka bude vaše. I díky vaší podpoře bude moci Společnost DUHA naplňovat svoje poslání a její klienti budou žít smysluplný život.

Fotografie z předávání obrazů budeme postupně přidávat, sledujte fotogalerii na našem facebooku.

 

K vernisáži patří i krásná hudba – za milou hudební atmosféru patří dík Veronice Spiegelové a Václavu Dufkovi.

Za fotografie děkujeme Radomíru Mervartovi.

K 24. 10. 2017 podpořili projekt tito dárci:

Algotech s. r. o., ALFA PROFI, s. r. o., BILSTEIN CEE a.s., Česká zemědělská univerzita v Praze, Digi Office s. r. o., ECONET OPENFUNDING s. r. o., Ivana Vachtlová, Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Jolana Nováková a Slávek Kůtek, KD Trans s. r. o.,  KUHN-BOHEMIA, a.s., Kühnův smíšený sbor, MUDr. Martin Jan Stránský, MV Technik, s. r. o.,  ODYSSEY.cz, ORBIT s. r. o., PaedDr. Pavla Žákovská, Prozesstechnik Kropf s. r. o., REAL REALITY s. r. o., REMA s. r. o., SAMEZALUZIE.CZ s.r.o.,  TRANSPORTSERVIS a.s., TOP SERVIS pojištění s. r. o.,  TRUHLAŘÍK, s. r. o.

 

 

zleva: Jolana Nováková, dárce Společnosti DUHA a Margita Losová, organizátorka projektu

Všechny Události