Události - 31. 1. 2021

V ČS Jugoslávská DUHA v obrazech do konce února

Všechny Události

Vybírejte obrazy našich malířů „naživo“ do konce února v pobočce České spořitelny Jugoslávská 19 na pražských Vinohradech. 8. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají přešel volně do DUHY v obrazech! Dejte nám vědět, který obraz se Vám líbí, na všem ostatním se domluvíme. Můžete nás podpořit i online! Přesný postup pro Vaši podporu najdete zde:

Postup je tedy jednoduchý:
1) Vyberte obraz
2) Napište/zavolejte na fruhaufova@spolecnostduha.cz/tel. 606 226 127
3) Domluvíme předání obrazu a všech náležitostí, letos se musíme z pochopitelných důvodů obejít bez Vernisáže.
4) Peníze převádějte na účet číslo 35-7272940217/0100 vedený u KB , VS tel. spojení na Vás NEBO nově i online.

Jste zvědaví na nejnovější obrazy od různých autorů? Vybírejte z nezadaných…


Dále vybírejte z obrazů (z těch bez poznámky „ZADÁNO“) jednotlivých autorů:

DĚKUJEME ZA VAŠI MNOHDY I MNOHOLETOU PODPORU!

V roce 2020/21 projekt „Novoročenky, které pomáhají“ již podpořili tito individuální dárci a firmy – máme 315.000 Kč, to je nádherné, děkujeme!

Dagmar Klugerová a TOP SERVIS pojištění, s.r.o., Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Ing. Robert Šedivec a ECONET OPENFUNDING s.r.o., Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., BILSTEIN CEE a.s., Denisa Hledíková, KUHN-BOHEMIA a.s., Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, Lukáš Neoproud, MV Technik, s.r.o., Digi Office, s.r.o., Algotech, a.s., IRON MOUNTAIN, Ing. Václav Červinka a Školky-Montano, spol. s r.o., ORBIT s.r.o., rodina Kotykova a Lékárna Dolní Bousov s.r.o., JLV, a.s., MUDr. Martin Jan Stránský, CrossFit 14000 South, Pražská plynárenská Distribuce, a.s., Pavla Žákovská, ŽSD a.s., Česká spořitelna, a.s. pobočka Jugoslávská 19, SAMEZALUZIE.CZ s.r.o., TRANSPORTSERVIS a.s., KD Trans s.r.o., Kühnův smíšený sbor, ALFA PROFI s.r.o., SEND Předplatné spol. s r.o., Petr Belica, IKEP s.r.o., PROGRESS MEDICAL a.s. a OB klinika a.s., AZ PROMO s.r.o., Martin Dolníček, Jan Bukovský

Všechny Události