Události - 26. 1. 2018

Projekt Novoročenky 2017 jsme završili oslavou s klienty

Všechny Události

Díky pohostinnosti Restaurace U Mrtvýho ptáka jsme si užili završení a oslavu 5. ročníku projektu Novoročenky, které pomáhají s těmi nejpovolanějšími – klienty Společnosti DUHA, malíři a arteterapeutkami, které vedou Kluby malování v Centrech denních služeb, na kterých nádherné obrazy vznikají.

V letošním roce zaujalo naše dárce celkem 39 obrazů a z většiny z nich byla vytvořena originální PF 2018. I díky těmto rozeslaným novoročenkám se šíří do světa jméno Společnosti DUHA, která už 25 let poskytuje sociální služby dospělým lidem s mentálním znevýhodněním.

Ještě stále si můžete prohlédnout obrazy i se jmény dárců z loňského ročníku v katalogu na novorocenky-pomahaji.cz. Na nových obrazech se již pilně pracuje a je se na co těšit, vydržte do srpna, kdy web naplníme novými obrazy.

Ještě jednou děkujeme za umožnění oslavy a velkolepé pohoštění panu Filipu Papazovovi a restauraci U Mrtvýho ptáka v Karlíně.

Děkujeme také všem dárcům, kteří projekt v roce 2017 podpořili. Fotografie z vernisáže k projektu a předávání obrazů najdete ve fotogalerii na facebooku  Společnosti DUHA nebo na našem webu ve fotogalerii.

Chcete-li se něco dozvědět o našich klientech, autorech obrazů, přečtěte si jejich medailonky.

Těšíme se moc na 6. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají 2018 / PF 2019. Nechcete-li si nechat ujít žádnou novinku ze života Společnosti DUHA, například vernisáž k projektu, sledujte naše stránky nebo se k nám připojte na facebooku.

Díky získaným financím zajistíme odbornou asistenci pro dospělé lidi s mentálním znevýhodněním v Chráněném bydlení, Centru denních služeb a Podpoře samostatného bydlení Společnosti DUHA. Podpoříme také naše klienty v seniorském věku. Díky našim dárcům jsme v pěti ročnících získali již celkem 975.000,- Kč.

 

 

To jsme my :-), velká část klientů – autorů obrazů, arteterapeutky, vedoucí Centra denních služeb a manažerka 5. ročníku projektu. Děkujeme restauraci U Mrtvýho ptáka za pohostinnost. 

V roce 2017 projekt Novoročenky, které pomáhají podpořili tito individuální dárci a firmy
Algotech, a.s.
ALFA PROFI s.r.o.
ASPIRA Recruitment s.r.o.
BILSTEIN CEE a.s.
Česká zemědělská univerzita v Praze
Česká zemědělská univerzita v Praze, Fakulta lesnická a dřevařská
Denisa Hledíková
Digi Office, s.r.o.
Doktor Jan s.r.o., Jan Pytela
ECONET OPENFUNDING s.r.o.
Iron Mountain Česká republika s.r.o.
Ivana Vachtlová
Jana Krausová
Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje
Jolana Nováková a Slávek Kůtek
Karolina a Robert Hughes
KD Trans s.r.o.
KUHN – BOHEMIA a.s.
Kühnův smíšený sbor
Lékárna Dolní Bousov s.r.o.
MUDr. Martin Jan Stránský
Monika Hořejší
MV Technik s.r.o.
Odyssey Performance Enhancement Network, spol. s r.o. (ODYSSEY.CZ)
ORBIT s.r.o.
PaedDr. Pavla Žákovská
Pro Holding CZ, s.r.o.
Prozesstechnik Kropf s.r.o.
REAL REALITY s.r.o.
REMA, s.r.o.
SAMEZALUZIE.CZ s.r.o.
TRANSPORTSERVIS a.s.
TOP SERVIS pojištění, s.r.o.
TRUHLAŘÍK s.r.o.

DĚKUJEME

Všechny Události