Události - 2. 3. 2020

Obrazy, které pomáhají

Všechny Události

STÁLE JE Z ČEHO VYBÍRAT!
VERNISÁŽ PROBĚHLA V ŘÍJNU 2019 V K+K HOTEL CENTRAL, HYBERNSKÁ 10, PRAHA 1
HUDBA: David Dorůžka & Anežka Matoušková

K DNEŠNÍMU DNI ZAMLUVENO 50 OBRAZŮ, ASISTENČNÍ SLUŽBY PODPOŘENY 45 DÁRCI ČÁSTKOU 317.282 KČ

Na začátku projektu byla touha nabídnout našim klientům aktivitu, která jim prospěje. Tou arteterapie zcela jistě je. Dalším krokem byla chuť klientů, arteterapeutů a dalších pracovníků Společnosti DUHA ukázat, co naši klienti umí. Po několika menších, ale úspěšných výstavách obrazů klientů se zrodil nápad na fundraisingový projekt Novoročenky, které pomáhají. Stále probíhá 7. ročník a my už víme, že je úspěšný. Děkujeme za Vaši podporu!

Je to jednoduché – vybírejte z obrazů v galerii níže (u každého je v liště – kromě autora a názvu díla – uveden i rozměr – výška x šířka v cm – a cena), případně i poznámka ZADÁNO i s uvedením dárce. Pokud není v názvu uvedeno jinak, jde o akryl na plátně. V tuto chvíli jsou obrazy k dispozici i na tradiční adrese www.novorocenky-pomahaji.cz , z technických důvodů ale už jen některé.

Vybírejte z obrazů jednotlivých autorů:

Čerstvé novinky

Všechny obrazy

Stránky Novoročenek budeme z technických důvodů upravovat, o všech změnách Vás budeme informovat, ale to hlavní – všechny obrazy k výběru máte tedy k dispozici. Pokud vyberete, stačí zavolat na tel. 606 226 127 nebo napsat stručný mail na fruhaufova@spolecnostduha.cz. a obraz bude Váš 😉 i s případnou novoročenkou, kterou společně doladíme.

Postup je tedy jednoduchý:
1) Vyberte obraz
2) Napište/zavolejte na fruhaufova@spolecnostduha.cz/tel. 606 226 127
3) Peníze převádějte na účet číslo 35-7272940217/0100 vedený u KB 

DĚKUJEME ZA VAŠI MNOHDY I MNOHALETOU PODPORU!

V roce 2019/20 projekt Novoročenky, které pomáhají již podpořili tito individuální dárci a firmy – máme 317.282 Kč, to je krásné!
BILSTEIN CEE a.s., KUHN – BOHEMIA a.s., REMA s.r.o., Školky Montano, spol. s r.o., Digi Office, s.r.o., Jiří Šafránek a Informatici z Olomouckého kraje, Dagmar Klugerová a TOP SERVIS pojištění s.r.o., Kühnův smíšený sbor, z. s., ECONET OPENFUNDING s.r.o., MV Technik, s.r.o., PaedDr. Pavla Žákovská, PCC, Algotech s.r.o., Denisa Hledíková, Jitka Tichá a Školka Beruška, z.s. v Čestlicích, ALFA PROFI s.r.o., Lékárna Dolní Bousov s.r.o., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., MUDr. Martin Jan Stránský, JLV, a.s., CASABLANCA INT s.r.o., TRANSPORTSERVIS a.s., KD Trans s.r.o., Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, Česká spořitelna, a.s., Slávka Veselá, Anna Dvořáková, Hinton, a.s., Blanka Liborová, CrossFit Committed South, Orbit s.r.o., Iron Mountain Česká republika s.r.o., AF BKK, s.r.o., PROGRESS MEDICAL a.s., Martin Chytil, ŽSD invest a.s., ŽSD a.s., SEND Předplatné spol. s r.o., Martin Dolníček, Městská část Praha-Čakovice, REPLAST PRODUKT spol. s r.o., AZ PROMO s.r.o.

V roce 2018/19 projekt Novoročenky, které pomáhají podpořili tito individuální dárci a firmy – získali jsme úžasných 307.000 Kč
ALFA PROFI s.r.o., Algotech s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., BILSTEIN CEE a.s., Dr. Milan Švácha a CASABLANCA INT s.r.o., CrossFit Committed South, Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, Digi Office, s.r.o., ECONET OPENFUNDING s.r.o., Hinton, a.s., Monika Hořejší, Karolina a Robert Hughes, Julie Chytilová, IKEP s.r.o., Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Iron Mountain Česká republika s.r.o., JLV, a.s., KUHN – BOHEMIA a.s., KD Trans s.r.o., Kühnův smíšený sbor, z. s., Lékárna Dolní Bousov s.r.o., MŠ Beruška v Čestlicích, MV Technik, s.r.o., Jolana Nováková a Slávek Kůtek, Lenka Navrátilová a OKA-MED s.r.o., ORBIT s.r.o., Lenka Pelechová, Pražská plynárenská Distribuce, a.s., člen koncernu Pražská plynárenská, a.s., PROGRESS MEDICAL a.s., Prozesstechnik Kropf s.r.o., REMA s.r.o., SAMEZALUZIE.CZ s.r.o., SEND Předplatné spol. s r.o., MUDr. Martin Jan Stránský, Irena Šajnová, TOP SERVIS pojištění s.r.o., TRANSPORTSERVIS a.s., Michal Turek s rodinou, paní Alena Jahodová a ViaGaudium s.r.o., Andělka Debnárová a VOLSOR s.r.o., PaedDr. Pavla Žákovská, PCC

Všechny Události