Akce - 1. 2. 2022

Novoročenky, které pomáhají

Všechny Akce

Na začátku projektu byla touha nabídnout našim klientům aktivitu, která jim prospěje. Tou arteterapie zcela jistě je. Dalším krokem byla chuť klientů, arteterapeutů a dalších pracovníků Společnosti DUHA ukázat, co naši klienti umí. Po několika menších, ale úspěšných výstavách obrazů klientů se zrodil nápad na fundraisingový projekt Novoročenky, které pomáhají. Zahájili jsme 10. ročník a věříme v jeho úspěch.

I letos můžete zakoupením obrazu nejen podpořit Společnost DUHA a mít krásný obraz, ale s ním i Novoročenku, kterou Vám připravíme a zadáme do tisku.
 


 
Je to jednoduché – vybírejte z obrazů v galerii níže (u každého je v liště – kromě autora a názvu díla – uveden i rozměr – výška x šířka v cm – a cena), případně i poznámka ZADÁNO i s uvedením dárce. Pokud není v názvu uvedeno jinak, jedná se o akryl na plátně.
 

V 9. ročníku projekt Novoročenky, které pomáhají podpořili tito individuální dárci a firmy níže, vybráno bylo 44 obrazů našich malířů, na podporu asistenčních služeb jsme od 39 dárců získali celkem 264.000 Kč, to je nádherné, děkujeme!
 

1Fin s.r.o., Dagmar a Jan Klugerovi a TOP SERVIS pojištění, s.r.o., Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Ing. Robert Šedivec a ECONET OPENFUNDING s.r.o., Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., BILSTEIN CEE a.s., Denisa Hledíková, Digi Office, s.r.o., Algotech, a.s., JLV, a.s., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., TRANSPORTSERVIS a.s., KD Trans s.r.o., Aspira Recruitment s.r.o., IRON MOUNTAIN, Kühnův smíšený sbor, Lékárna Dolní Bousov, ORBIT s.r.o., Milan Miškařík, Dana Groschaftová, Vlaďka Řehořová, Anna Dvořáková, ALFA PROFI s.r.o., Marta Guthová, KUHN-BOHEMIA a.s., Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, MV Technik, s.r.o., OB klinika a.s., PROGRESS MEDICAL a.s., AZ Promo s.r.o., MUDr. Martin Jan Stránský, SAMEZALUZIE.CZ, ŽALUZIE-ONLINE.CZ, SEND Předplatné spol. s r.o., RAJA, PaedDr. Pavla Žákovská, REPLAST PRODUKT, spol. s r.o. a někteří další
 
V 10. ročníku projektu Novoročenky, které pomáhají vybírejte zde, a to z obrazů, u jejichž popisu není uvedeno ZADÁNO, dejte nám vědět, který obraz se Vám líbí, a my ho zarezervujeme. Je to jednoduché…
 

 

Stránky Novoročenek budeme průběžně upravovat, o všech změnách Vás budeme informovat, ale to hlavní – všechny obrazy k výběru – máte tedy k dispozici. Pokud vyberete, stačí napsat stručný mail na fruhaufova@spolecnostduha.cz. a obraz bude Váš 🙂 i s případnou novoročenkou, kterou společně doladíme.
 
Postup je tedy jednoduchý:
1) Vyberte obraz
2) Napište na fruhaufova@spolecnostduha.cz
3) Domluvíme předání obrazu a všech náležitostí.
4) Peníze převádějte na účet číslo 35-7272940217/0100 vedený u KB , VS tel. spojení na Vás NEBO nově i online.
 
DĚKUJEME ZA VAŠI MNOHDY I MNOHOLETOU PODPORU!

Všechny Akce