Akce - 23. 8. 2021

Novoročenky, které pomáhají

Všechny Akce

Těšíme se na VERNISÁŽ ve čtvrtek 7. října 2021 v České spořitelně Jugoslávská 19 od 17.00 do 19.00 s hudbou Jana Bukovského a Jazzterdays a malováním našich klientů.
 
Vybírejte obrazy v 9. ročníku projektu! – i letos lze darovat i online! Přesný postup pro Vaši podporu najdete níže. Pokud obdržíme platbu online, obratem Vás budeme kontaktovat, abychom věděli, který obraz rezervovat právě Vám.
V loňském 8. ročníku bylo předáno 62 obrazů a asistenční služby byly podpořeny 40 dárci a částkou 320.000 Kč. I letos s možností vidět většinu obrazů „naživo“ v České spořitelně, a.s. – pobočka Jugoslávská 19, Praha 2 – výstava, k vidění každý všední den v době 9-18 hodin, v pátek do 16.00.
 
Na začátku projektu byla touha nabídnout našim klientům aktivitu, která jim prospěje. Tou arteterapie zcela jistě je. Dalším krokem byla chuť klientů, arteterapeutů a dalších pracovníků Společnosti DUHA ukázat, co naši klienti umí. Po několika menších, ale úspěšných výstavách obrazů klientů se zrodil nápad na fundraisingový projekt „Novoročenky, které pomáhají“. Zahájili jsme 9. ročník a věříme v jeho úspěch.

I letos můžete zakoupením obrazu nejen podpořit Společnost DUHA a mít krásný obraz, ale s ním i Novoročenku, kterou Vám připravíme a zadáme do tisku.


Je to jednoduché – vybírejte z obrazů v galerii níže (u každého je v liště – kromě autora a názvu díla – uveden i rozměr – výška x šířka v cm – a cena), případně i poznámka ZADÁNO i s uvedením dárce. Pokud není v názvu uvedeno jinak, jedná se o akryl na plátně.
 
V roce 2020/21 projekt „Novoročenky, které pomáhají“ jsme získali celkem 320.000 Kč, tedy obrovskou podporu, děkujeme!
 
V letošním ročníku projekt „Novoročenky, které pomáhají“ podpořili tito individuální dárci a firmy – v tuto chvíli máme příslib již na celkem 98.000 Kč, to je nádherné, děkujeme!
 

1Fin s.r.o., Dagmar a Jan Klugerovi a TOP SERVIS pojištění, s.r.o., Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Ing. Robert Šedivec a ECONET OPENFUNDING s.r.o., Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., BILSTEIN CEE a.s., Denisa Hledíková, Digi Office, s.r.o., Algotech, a.s., JLV, a.s., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., TRANSPORTSERVIS a.s., KD Trans s.r.o., Aspira Recruitment s.r.o., IRON MOUNTAIN a někteří další
 
Jste zvědaví na nově zařazené obrazy od různorodých autorů?
 


 
Dále vybírejte z obrazů (z těch bez poznámky „ZADÁNO“) jednotlivých autorů:

 
Stránky Novoročenek budeme průběžně upravovat, o všech změnách Vás budeme informovat, ale to hlavní – všechny obrazy k výběru máte tedy k dispozici. Pokud vyberete, stačí zavolat na tel. 606 226 127 nebo napsat stručný mail na fruhaufova@spolecnostduha.cz. a obraz bude Váš 😉 i s případnou novoročenkou, kterou společně doladíme.
 
Postup je tedy jednoduchý:
1) Vyberte obraz
2) Napište/zavolejte na fruhaufova@spolecnostduha.cz/tel. 606 226 127
3) Domluvíme předání obrazu a všech náležitostí.
4) Peníze převádějte na účet číslo 35-7272940217/0100 vedený u KB , VS tel. spojení na Vás NEBO nově i online.
 
DĚKUJEME ZA VAŠI MNOHDY I MNOHOLETOU PODPORU!

Všechny Akce