Foto z DUHY - 30. 7. 2022

Novoročenky, které pomáhají

Všechny Foto z DUHY

Jubilejní 10. ročník je v plném proudu!


Naše virtuální galerie (kterou najdete níže) je plná obrazů namalovaných klienty Společnosti DUHA. A čeká pouze na Váš výběr!

 

Na začátku projektu byla touha nabídnout našim klientům aktivitu, která jim prospěje. Tou arteterapie zcela jistě je. Dalším krokem byla chuť klientů, arteterapeutů a dalších pracovníků Společnosti DUHA ukázat veřejnosti, co naši klienti umí. Po několika menších, ale úspěšných výstavách obrazů klientů se zrodil nápad na fundraisingový projekt Novoročenky, které pomáhají. Vstoupili jsme již do 10. ročníku a věříme v jeho úspěch.

 

Předešlých 9 ročníků podpořilo téměř 100 individuálních dárců a firem. Díky jejich štědrosti a dlouhodobé podpoře se za 9 ročníků vybrala částka 2 183 000 Kč.

 

I letos můžete zakoupením obrazu podpořit Společnost DUHA a její klienty, získat krásný obraz a s ním i novoročenku, kterou Vám rádi připravíme a zadáme do tisku. Svým darem letos podpoříte rekonstrukce a vybavení bytů na Praze 14!

 

JAK NA TO
Vybírat SVŮJ obraz můžete začít v GALERII v jednotlivých kategoriích IHNED. U každého obrazu je v liště – kromě autora a názvu díla – uveden i rozměr – výška x šířka v cm – a cena). Pokud je už obraz rezervován, bude u něj poznámka ZADÁNO i s uvedením dárce. Pokud není v názvu uvedeno jinak, jedná se o akryl na plátně.

 

Vaše novoročenka pak může brzy vypadat podobně jako na fotkách zde:

 

Postup je snadný:

 

1) Vyberte obraz.

 

2) Rezervujte.
Napište na losova@spolecnostduha.cz nebo volejte na 724 034 356. (V mailu uveďte prosím: autora, název obrazu, výši daru a Váš telefonní kontakt).

 

3) Poukažte dar.
Finanční dar dle Vámi vybrané kategorie převádějte na účet číslo 35-7272940217/0100 vedený u KB NEBO nově i online. Jako VS uveďte Váš telefonní kontakt, který jste napsali do rezervačního mailu.

 

4) Uzavřeme darovací smlouvu, domluvíme předání obrazu, v případě zájmu zadáme zpracování Vašeho PF 2023 pro mailing, případně tisk (cena za tisk a grafické zpracování není součástí daru). Těšíme se na spolupráci.

 

ROZŠIŘTE ŘADY NAŠICH DÁRCŮ. DĚKUJEME VŠEM DÁRCŮM, KTEŘÍ JIŽ 10. ročník PODPOŘILI!!!

 

Individuální dárci a firmy, které podporují 10. ročník projektu Novoročenky, které pomáhají jsou: Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, BILSTEIN CEE a.s., Dagmar a Jan Klugerovi a TOP SERVIS POJIŠTĚNÍ s.r.o., Digi Office, s.r.o., KUHN-BOHEMIA a.s., Jolana Nováková, PaedDr. Pavla Žákovská, Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., IKEP s.r.o., Kühnův smíšený sbor, MV Technik, s.r.o., ORBIT s.r.o., Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, Mgr. Radek Vachtl, ABO valve, s.r.o., Lékárna Dolní Bousov s.r.o., IRON MOUNTAIN Česká republika s.r.o., Econet openfunding s.r.o., Alice Čermáková, ALFA PROFI s.r.o., KD TRANS s.r.o., TRANSPORTSERVIS a.s., Karolina a Robert Hughes, Algotech, a.s., Anuncio, s.r.o., REPLAST holding, spol. s.r.o., MUDr. Martin Jan Stránský, ASPIRA RECRUITMENT s.r.o., Varhanářství Vorlíček, SAMEZALUZIE.CZ, ŽALUZIE-ONLINE.CZ, AZ Promo s.r.o., Martin Dolníček

 

VYBRANÁ ČÁSTKA JE: 207 000 Kč

 

Těšíme se na právě na Vás!!

 

Obrazy v kategorii 3000 Kč

 

Obrazy v kategorii 5000 Kč

 

Obrazy v kategorii 10000 Kč

 

Obrazy v kategorii 15000 Kč

 

Obrazy v kategorii 20000 Kč

 

KDO BUDE MÍT RADOST Z VAŠEHO DARU?

Samozřejmě celá Společnost DUHA, klienti, zaměstnanci, ale především malíři projektu. Ti pečlivě sledují, jestli se právě jejich obraz někomu zalíbil. Zapojilo se 25 skvělých malířů:
Alena Vallová, Dagmar Matějková, Dana Boškovičová, Daniela Kostková, Daniela Hroudová, Dominika Robertsová, Eva Ciprová, Hana Husáková, Jakub Knotek, Jakub Stratil, Jana Zapletalová, Jiřina Hlavatá, Jiřina Zouzová, Kateřina Nedbalová, Marie Náměstková, Nazar Kosmak, Olga Škardová, Pavel Bláha, Petra Černá, Petr Simon, Radim Hostomský, Richard Kučera, Soňa Volínová, Zdeněk Bašný, Zuzana Ságlová

 

JAK MŮŽE VYPADAT VAŠE NOVOROČENKA?

Vyberte si ze vzorů 1 až 6, dodejte nám text přání, vaše logo. My vložíme váš obraz a PF může po odsouhlasené korektuře do světa.

 

V 9. ročníku projektu Novoročenky, které pomáhají si 39 dárců vybralo 44 obrazů našich malířů. Na podporu asistenčních služeb jsme získali celkem 264.000 Kč!

Podpořili nás tito individuální dárci a firmy:
1Fin s.r.o., Dagmar a Jan Klugerovi a TOP SERVIS pojištění, s.r.o., Mgr. Jiří Šafránek a Informatici Olomouckého kraje, Ing. Robert Šedivec a ECONET OPENFUNDING s.r.o., Ing. Pavel Maget a REMA, s.r.o., BILSTEIN CEE a.s., Denisa Hledíková, Digi Office, s.r.o., Algotech, a.s., JLV, a.s., Pražská plynárenská Distribuce, a.s., TRANSPORTSERVIS a.s., KD Trans s.r.o., Aspira Recruitment s.r.o., IRON MOUNTAIN, Kühnův smíšený sbor, Lékárna Dolní Bousov, ORBIT s.r.o., Milan Miškařík, Dana Groschaftová, Vlaďka Řehořová, Anna Dvořáková, ALFA PROFI s.r.o., Marta Guthová, KUHN-BOHEMIA a.s., Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, MV Technik, s.r.o., OB klinika a.s., PROGRESS MEDICAL a.s., AZ Promo s.r.o., MUDr. Martin Jan Stránský, SAMEZALUZIE.CZ, ŽALUZIE-ONLINE.CZ, SEND Předplatné spol. s r.o., RAJA, PaedDr. Pavla Žákovská, REPLAST PRODUKT, spol. s r.o. a někteří další

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!

Všechny Foto z DUHY