Události - 5. 9. 2020

Beach Help Cup 2020

Všechny Události

6. ročník turnaje Beach Help Cup (BHC), letos paralelně s 2. ročníkem Antuka Help Cup (AHC), se vydařil, a to i navzdory krátké nepřízni počasí, ale hlavně komplikované situaci spojené s bezpečnostními opatřeními v souvislosti s pandemií Covid-19. Děkujeme organizátorům v čele s neúnavným Romanem Muchou, všem hráčům – za DUHU v BHC opět „Optickému úkazu“ (Kateřině Kunešové a Josefu Kantárovi) a v AHP skvělému týmu „Lepší už to nebude“. I díky transparentům od našich klientů se nám skvěle fandilo a hráčům o to lépe hrálo. Příště vyrazíme zase všichni ;). Video z oficiálního zahájení s hudebně tanečním číslem k vidění zde, stejně jako další videa a fotografie, fotili jsme ale i my…

Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale mixů, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy (muž+žena) a bojují o peníze pro organizace poskytující sociální služby v Praze a okolí.
Beach Help Cup je turnaj, který má smysl a skvělou atmosféru.
Turnaj probíhá pravidelně první sobotu v září na kurtech Beach Braník (Za Mlýnem 10, Praha 4).
Po krásných pěti letech, kdy byla pořadatelem turnaje společnost Hornomlýnská, o.p.s. se Beach Help Cup osamostatňuje a aktuálně probíhají přípravné úkony potřebné pro vznik zapsaného spolku.
Spolupořadatelem turnaje je Beach volleyball club Braník.

Vyhlášení vítězů zde, ale o umístění tu šlo až v druhém plánu, hlavní je, že krásná akce s charitativním přesahem se vydařila a už se těšíme na první sobotu v září 2021 na 7. ročník Beach Help Cup a 3. ročník Antuka Help Cup. Věříme, že opět se skvělými týmy „Optický úkaz“ a „Lepší už to nebude“. Děkujeme za obrovské nasazení a podporu!

Všechny Události